İHA
Fenerbahçe, Cumhuriyetin 100. yılında ressam Sevda Türkseven tarafından hazırlanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün portresinin açılış töreni bugün gerçekleştirildi.Törene; Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, sarı-lacivertli yöneticiler, üyeler ve kulüp çalışanları katıldı."Atamızı bir kez daha minnetle ve şükranla anıyoruz"Burada açıklamalarda bulunan Ali Koç, şu şekilde konuştu:Vefatının 85. yılında Atamızı bir kez daha minnetle ve şükranla anıyoruz. Geleneksel hale gelen 10 Kasım Vapuru ile kongre üyelerimizle, aileleriyle, sporcularımızla, Yüksek Divan Kurulumuzla ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle 9'u 5 geçe Dolmabahçe'de Atamızın huzurunda O'nu bir kez daha minnetle ve şükranla andık.![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2023/11/10/654e1ad95469a927__w1200xh716.jpg)
![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2023/11/10/654e1ade23992346__w1200xh854.jpg)