AA
Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri, 6 Şubat depremlerinin 1. yılında Kahramanmaraş’ta düzenlenen anma törenine katıldı.Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyelerinin bölgesine gittikleri belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:İlk olarak Kapıçam Mezarlığı'nı ziyaret eden heyet, depremde vefat eden ultrAslan Kahramanmaraş üyesi Mehmet Nuri Dağ’ı kabri başında andı, Kahramanmaraş çarşıda esnaf ziyareti yapıldı. Heyet ardından Galatasaray Spor Kulübü ve Nef Vakfı Afad Yaşam Alanı’ndaki mevlit törenine katıldı. Okunan duaların ardından Başkanımız Dursun Aydın Özbek, ultrAslan Tekirdağ’ın vefat eden üyesi Cenk Serim adına bir kütüphane açılışı gerçekleştirdi ve depremzede vatandaşların evlerini ziyaret etti."Onlara biraz moral vermek, başsağlığı dilemek için tekrar buradayız"Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, şu ifadeleri kullandı:Bugün 6 Şubat 2024. Depremin üzerinden tam 1 sene geçti. Bugün seneidevriyesi. Deprem olduğu gün itibarıyla hemen ertesi gün buradaydık. Kulüp olarak bölgeye yapılması gereken yardımları acil olarak getirmiştik. Büyük bir kayıp oldu. Allah hepsine rahmet eylesin, yakınlarına da sabır versin. Bugün bu acıları biraz sarmak, biraz dindirmek için Galatasaray Spor Kulübü olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kalıcı konut projemiz var. Dolayısıyla burada yakınlarını kaybedenlerle görüşmek, onlara biraz moral vermek, başsağlığı dilemek için tekrar buradayız. Muazzam bir kalabalık var.![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2024/02/06/65c283b6dbfc5873__w1200xh802.jpg)