İHA
Fenerbahçe, Süper Lig’in 25. haftasında yarın sahasında Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.Can Bartu Tesisleri'nde Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde gerçekleştirilen çalışma; koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başladı.Fenerbahçe, kampa girdiArdından iki gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı.Sarı-lacivertliler, hazırlıklarını tamamlayarak tesislerde kampa girdi.![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2024/02/10/65c7ad7edaa4d379__w1200xh819.jpg)