İHA
maçında 7 Nisan Pazar günü Şanlıurfa'da ile karşılaşacak Galatasaray, mücadelenin hazırlıklarına devam etti.Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki idman, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde gerçekleştirildi.İdman turnuvayla sona erdiDinamik ısınmayla başlayan antrenman, iki grup halinde 8'e 2 pas çalışması ve topa sahip olma idmanıyla devam etti.Antrenman, 3 takımlı turnuva maçlarıyla tamamlandı.Galatasaray, Fenerbahçe ile oynayacağı Süper Kupa müsabakasının hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2024/04/04/660ee90013427310__w1200xh1081.jpg)
![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2024/04/04/660ee90305976761__w1200xh1895.jpg)