Türkiye Kupası'nda ile karşılaşan Galatasaray'da ilginç bir an yaşandı.Galatasaray, VAR incelemesi sonrası 33. dakikada penaltı kazandı. Bu penaltı için Halil Dervişoğlu, Eyüp Aydın, Barış Alper Yılmaz ve Tete, taş-kağıt-makas oynadı.Halil golü bulduOyunda kazanan Halil Dervişoğlu oldu. Halil, 36. dakikada penaltıyı da gole çevirdi ve takımını 2-0 öne geçirdi.
Spor
Yayınlanma: 07 Şubat 2024 - 00:36
İlginç anlar! Galatasaray'ın penaltısını taş-kağıt makas belirledi
Galatasaray'ın Bandırmaspor'u ağırladığı Türkiye Kupası maçında kazandığı ilk penaltıdan önce ilginç görüntüler ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı futbolcular, penaltıyı kimin kullanacağını taş-kağıt-makas yaparak belirledi.
Spor
07 Şubat 2024 - 00:36